Oda Termostatları & Otomasyon Sistemleri

Oda Termostatları & Otomasyon Sistemleri

RF 6001 Oda Termostatı

RF 6001 Oda Termostatı

MiGO Akıllı Oda Termostatı

MiGO Akıllı Oda Termostatı

Cebinizi Düşünen Teknoloji
 
Nitromix ve yeni çıkacak kombilerimizle uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmış olan Migo, paranızın cebinizde kalmasını sağlarken enerji tüketiminizi de düşürür. Migo sayesinde evde olmasanız bile konforunuz artar, elektrik faturalarınız düşer.
 
E-Bus uyumlu DemirDöküm kombilerle çalışan Migo kullanım alışkanlıklarınızı inceleyerek ilave tasarruf imkanı sunar.
 
Kombinizin Kontrolü Parmaklarınızın Ucunda
 
Akıllı telefonunuzla, uzaktan erişim özelliğiyle kombinizi bulunduğunuz her yerden kontrol edebilir ve en verimli şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.
 
DemirDöküm Migo Akıllı Oda Termostatı ile evinizin ısı konforunu telefonunuzdan kontrol edin. Siz orada olmasanız da yuvanızın sıcaklık konforundan emin olun.

Akıllı Oda Termostatı eRELAX

Akıllı Oda Termostatı eRELAX

Vaillant kombiler artık daha da akıllı.
 
Vaillant eRELAX wi-fi ile kontrol aparatı ve akıllı cihaz uygulaması aracılığıyla kombinizi uzaktan kontrol etmenizi sağlayan bir Vaillant yeniliğidir. Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan kullanılabilir.
 
Kolay Programlanabilir
 
eRELAX ile kombinizin kullanımını günlük veya haftalık olarak hayat tarzınıza göre programlayabilirsiniz. Hem ısıtma hem de kullanım suyu sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Tüm bunları anlık olarak da istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Kendi kişisel profillerinizi düzenleyerek, ne kadar sıcak bir evde uyanmak istiyorsanız, akıllı termostatınıza bunu bildiririn ve herşeyi sizin için ayarlansın.
 
Kullanım Alışkanlıklarınızı Öğrenir, Tavsiyede Bulunur
 
eRELAX ile enerji tüketiminizi ve dolayısıyla masraflarınızı kontrol altına alabilirsiniz.eRELAX uygulaması kullanım alışkanlıklarınızı takip edip size tasarruf için önerilerde bulunur.
 
Hava Durumuna Göre Otomatik Ayar
 
Vaillant eRELAX bu kadarıyla da kalmaz, akıllı oda termostatınız hava durumuna uyum özelliği ile İnternet üzerinden evinizin bulunduğu şehirdeki hava sıcaklık verisini kullanarak evinizi mükemmel bir sıcaklığa ulaştırır. Vaillant Kombi, eRELAX akıllı oda termostatı ile birlikte bir wi-fi internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Gerisi çok kolay: eRELAX’in ücretsiz iOS veya Android uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayın! Unutmadan: eRELAX akıllı oda termostatını aynı anda birden fazla kişi de kullanabiliyor.
 
* Vaillant Group tarafından eRELAX kullanıcıları üzerinde yapılan araştırmaya göre eRELAX’ ın standart oda termostatlarına göre ortalama 37%’ ye varan enerji tasarrufu sağladığı belirlenmiştir.

calorMATIC 700/700f

calorMATIC 700/700f

coFIT hariç güncel tüm Vaillant cihazları ile uyumlu
Büyük ve şık LCD Ekran
Dış hava sıcaklığına göre modülasyonlu çalışabilme özelliği
Isıtmada Günlük/ Haftalık programlama imkanı
Boyleri Günlük / Haftalık programlama imkanı
Resirkülasyon Pompası Günlük / Haftalık programlama imkanı
7 cihaza kadar kaskad yapılabilme imkanı ( VR32 modülü ile)
VRC 700/5 ve VRC 700/6 ile 9 zone kontrol edebilme imkanı
VR 920 ile multiMATIC app programı sayesinde Akıllı telefondan Kontrol İmkanı
Kablolu / Kablosuz kullanım

Doğalgaz'a geçmek çok kolay "Erken Davranın Karlı Çıkın"

İletişim